Opinie

Zadowolonych klientów

W trakcie wieloletniej praktyki jako instruktor i nauczyciel pływania, zdobyłem wiele pozytywnych opinii oraz referencji od zadowolonych Inowrocławian, którzy uczęszczali na moje lekcje pływania na basenie Wodny Park w Inowrocławiu

Skutecznie

„Nasze dzieci chodziły na zajęcia przez 3 miesiące i był to wystarczający okres by nauczyły się pływać na takim poziomie, że nie baliśmy się puścić ich samych na basen”

Janek, inowrocław

Konurencyjne ceny

„Przyznaje, że głównym kryterium wyboru nauczyciela była cena. Nie czytaliśmy opinii. Nie pytaliśmy o nie. Po prostu Pan Wojtek miał najbardziej opłacalne stawki. Jesteśmy zadowoleni z podjętego wyboru”

Patrycja, Balczewo

Dobre lekcje

„Lekcje nauki pływania odbywały się na basenie Delfin w Inowrocławiu w soboty przez 60 min. Po kilku lekcjach widziałem znaczną poprawę, a sam instruktor stwierdził, że styl jest na tyle poprawny, że jeśli nie myślę o zawodach, to dalsze lekcje wiele nie wniosą. Takiej uczciwości się nie spodziewałem, raczej ludzie zawsze próbują wyciągnąć jak najwięcej kasy”

Alan, Inowrocław

Już się nie boję wody

„Moim problemem był paniczny strach przed utonięciem. Wszyscy znajomi jeżdzą na żagle, a ja w domu, gdyż było ryzyko wpadnięcia do wody. O wyjazdach nad jezioro popływać nie ma mowy. Uczę się u Wojtka już ponad 3 miesiące – wchodzę do wody, pływam żabką, choć wciąż czuję, że jeszcze długa droga przed nami. Niemniej będę kontynuować lekcje”

Kasia, Szymborze
Przewiń do góry